Pokazy fajerwerków

wybrane realizacje

Ile kosztuje pokaz fajerwerków?

Powyższe pytanie jest najczęstszym, jakie pada z ust klientów. Odpowiedź niestety nie jest jednoznaczna to tak jakby zapytać ile kosztuje samochód? To zależy od marki, rocznika , mocy, wyposażenia i wielu innych parametrów.

Podobnie jest w przypadku pokazów sztucznych ogni cena takiego przedsięwzięcia zależy od bardzo wielu zmiennych. Należą do nich przede wszystkim takie właściwości jak czas trwania pokazu, jego intensywność, wielkość efektów (z czym bezpośrednio skorelowana jest ilość obserwatorów), dynamika, oraz synchronizacja z muzyką.

Co bardzo istotne te wszystkie parametry wzajemnie się dopełniają, czym bowiem jest pokaz trwający nawet 20 minut, jeśli ten czas osiągnięty jest kosztem zerowej dynamiki?

Analogicznie czym jest pokaz szalenie dynamiczny, jeśli trwa tylko 15 sekund?

Jak widać wszystkie parametry należy wzajemnie między sobą balansować, aby znaleźć złoty środek, który zagwarantuje najbardziej magiczny pokaz przy najlepszej cenie realizacji. Z tego powodu postanowiliśmy przedstawić Państwu kilka propozycji na pokaz sztucznych ogni zróżnicowanych ze względu na wymienione wyżej parametry, na co wypadkowo przekłada się cena.


Przykładowe realizacje

Pokaz fajerwerków, 25. Finał WOŚP. Światełko do Nieba

Pokaz fajerwerków na weselu, Folwark Wąsowo

Pokaz fajerwerków na weselu, Pałac Wiejce

Pokaz fajerwerków dla Aquanet, Poznań